Orta Asya’da Türkiye-Kore İşbirliği Forumu ve İkili Görüşmeler Hk.Orta Asya’da Türkiye-Kore İşbirliği Forumu ve İkili Görüşmeler Hk.

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda; T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) organizasyonu ile 26 Ağustos 2013 Pazartesi günü “Orta Asya’da Türkiye-Kore İşbirliği Forumu”nun, T.C Ekonomi Bakanı Sn. Zafer ÇAĞLAYAN’ın teşrifleri ile gerçekleşeceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, Kore Cumhuriyeti’nden büyük ölçekli firmaların yanısıra Tacikistan, Özbekistan ve Kırgızistan Hükümet yetkililerinin de katılmasının planlandığı söz konusu Forum kapsamında, enerji ve alt-yapı sektöründe Türk-Kore işbirliğine yönelik paneller ve firmalar arası ikili görüşmelerin düzenlenmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.

Bu itibarla, söz konusu Foruma katılmak isteyen firmaların ekte yer alan firma profili formunu eksiksiz doldurarak en geç 2 Ağustos 2013 tarihine kadar, DEİK’e (İlgili kişi:Dilek Morgül; dmorgul@deik.org.tr) iletilmeleri gerektiği ifade edilmektedir.

Bilgilerinizi rica ederim.

 

EKLER: Firma Profili Formu (İngilizce), Tacikistan Proje Listesi (İngilizce), Kırgızistan Proje Listesi (İngilizce), Özbekistan Proje Listesi (İngilizce)

İlgili Dosyalar

 

Dosya Adı

Dosya Boyutu

 

Kopya Project list-Tajikistan_00017298.xls

48,00 KB

İndir

Kopya Project list-Uzbekistan_00017299.xls

54,00 KB

İndir

kopya_Proje list-Kyrgyzstan_00017300.xls

57,50 KB

İndir

orta asya firma profil formu_00017297.doc

27,00 KB

İndir