Kurumsal

Kardeş Kuruluşlarımız

sezaikaya-logo[1]
SK Consulting

Şirketimiz, dış ticaret işlemlerinin geçmiş dönemlerini raporlayarak geleceğin planlanmasına yardımcı olmak amacındadır.

nmtd[1]
NMTD DIŞ TİCARET ve LOJİSTİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Profesyonel ve Tecrübeli kadrosuyla NMTD sizin yerinize ithalatı gerçekleştirir ÖTV teminatı ve çözümü NMTD üstlenir Gümrük işlemleri SUBAŞI güvencesiyle gerçekleştirilir.

SGM Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti.

Yurt içi nakliye işlemlerinde, deneyimli kadrosu ve kendi malı ( en eskisi 2008 model ) 53 adetlik araç filosu ile her noktaya, komple ve ürüne özel grupaj taşımacılık servisi sunmaktadır.

R1, K1, VE P1 TAŞIMACILIK BELGELERİNE SAHİPTİR. TAŞIMALARINI NAKLİYE SİGORTA GÜVENCESİ ALTINDA GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. AYRICA DEPOLAMA VE DAĞITIM HİZMETİ DE VERMEKTEDİR.

Lalay
LALAY SGM Doğal Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Doğaya saygı, Anadolu kültürünü yeni nesillere aktarma isteği, Anadolu topraklarını ve bu değerleri yeniden keşfetme çabası, her zaman Subaşı Şirketler Grubu’nun sosyal sorumluluğu çerçevesinde olmuştur.

Anadolu’nun gizli kalmış değerlerini gün yüzüne çıkarmak ve bu değerleri tüm dünyaya tanıtmak amacıyla yapılan yatırımlar, 2007 yılında Lalay’ın kurulmasıyla hayat bulmaya başladı.

Anadolu kültürü ile gönül bağını koparmamış zanaatkarlar, el sanatçıları, ustalar ve onların halen azimle yarattığı eşsiz değerler Lalay’ın en büyük esin kaynağı oldu. Bir Subaşı Grup Şirketi olan Lalay; kültüre, emeğe, ustalığa ve bu topraklara olan saygısını, ürünlerinin kalitesini devamlı yükselterek göstermeye davam edecektir.