Kurumsal

Politikalarımız

KVKK

Kardeş Kuruluşlarımız

SGM Lojistik, uluslararası denizyolu, demiryolu, havayolu ve karayolu taşımacılığın yanı sıra yurtiçi taşımacılık ve emtia sigortası hizmeti sunan bir Subaşı firmasıdır.

sezaikaya-logo[1]

Şirketimiz, dış ticaret işlemlerinin geçmiş dönemlerini raporlayarak geleceğin planlanmasına yardımcı olmak amacındadır.

Subasi_Akademi_Logo

2022 yılı itibari ile Subaşı eğitim hizmetlerimizi “Subaşı Akademi AŞ.” çatısı altında toplayarak, hizmet alanımızı daha da genişletip kurumsallaştırarak faaliyetlerimize devam etmek arzusundayız.
Web sitemizde yer alan konularda ve talep edeceğiniz başkaca konularda eğitim vermekten büyük mutluluk duyarız. https://subasiakademi.com

Profesyonel ve Tecrübeli kadrosuyla Subaşı Dış Ticaret sizin yerinize ithalatı gerçekleştirir ÖTV teminatı ve çözümü Subaşı Dış Ticaret üstlenir Gümrük işlemleri SUBAŞI güvencesiyle gerçekleştirilir.

Lalay
LALAY SGM Doğal Tekstil

Doğaya saygı, Anadolu kültürünü yeni nesillere aktarma isteği, Anadolu topraklarını ve bu değerleri yeniden keşfetme çabası, her zaman Subaşı Şirketler Grubu’nun sosyal sorumluluğu çerçevesinde olmuştur.

Anadolu’nun gizli kalmış değerlerini gün yüzüne çıkarmak ve bu değerleri tüm dünyaya tanıtmak amacıyla yapılan yatırımlar, 2007 yılında Lalay’ın kurulmasıyla hayat bulmaya başladı.

Anadolu kültürü ile gönül bağını koparmamış zanaatkarlar, el sanatçıları, ustalar ve onların halen azimle yarattığı eşsiz değerler Lalay’ın en büyük esin kaynağı oldu. Bir Subaşı Grup Şirketi olan Lalay; kültüre, emeğe, ustalığa ve bu topraklara olan saygısını, ürünlerinin kalitesini devamlı yükselterek göstermeye davam edecektir.