Mısır İzleme Masası KurulduMısır İzleme Masası Kuruldu

Mısır’da yaşanan gelişmelere ilişkin Ekonomi Bakanlığı bünyesinde, ‘Mısır İzleme Masası’ kuruldu. Mısır İzleme Masası’yla ‘444 4363’telefon numarasından irtibat kurulabilecek.

Mısır’da yaşanan siyasi ve toplumsal gelişmelerden dolayı işadamları, ihracatçılar ve nakliye firmalarının Mısır’daki gelişmelere ilişkin sorularını yanıtlamak ve karşılaştıkları sorunları tespit etmek üzere Ekonomi Bakanlığı bünyesinde “Mısır İzleme Masası” oluşturuldu.

İşadamları, ihracatçılar ve nakliye firmalarının doğrudan bilgi temin edebilecekleri bir telefon hattı ve eposta adresi tahsis edildi.

Mısır İzleme Masası İrtibat Bilgileri:

Telefon: 444 43 63

E-posta:[email protected]

Firmalarımız, Mısır İzleme Masası için tahsis edilen telefon numarasını 24 saat arayabilecek.

Mısır İzleme Masası vasıtasıyla firmalardan gelen bilgiler ilgili birimlere aktarılacak ve ihracatçılar, işadamları ve nakliye firmalarının yaşanan bu süreçten mağdur olmaması noktasında gereken tedbirlerin alınmasında kullanılacak.

Ayrıca, 09 Temmuz 2013 Salı günü saat 10:00’da Ekonomi Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa SEVER başkanlığında ilgili kamu ve özel kurum ve kuruluşların iştiraki ile bir toplantı gerçekleştirilecek. Söz konusu toplantıda, firmalarımızın yaşadığı sıkıntılar ele alınacak, ayrıca önümüzdeki dönemde neler yapılacağı konusunda bir yol haritası oluşturulacak.

KAYNAK