İTO 25.Nolu Gümrük Müşavirleri Komitesi Seçimi Yapıldıİstanbul Ticaret Odası (İTO) üyesi 330 bin seçmenin yeni dönem İTO meslek komitesi ve meclis üyelerini belirlemek için 22 Mayıs 2013 Çarşamba günü Türk Telekom Arena Stadyumu’nda sandık başına gittiği seçimlerde 25 Nolu Gümrük Müşavirleri Komitesi için 420’si geçerli, 5’i geçersiz olmak üzere toplam 425 oy kullanılmıştır.

Değerli Üyelerimiz,

İstanbul Ticaret Odası (İTO) üyesi 330 bin seçmenin yeni dönem İTO meslek komitesi ve meclis üyelerini belirlemek için 22 Mayıs 2013 Çarşamba günü Türk Telekom Arena Stadyumu’nda sandık başına gittiği seçimlerde 25 Nolu Gümrük Müşavirleri Komitesi için 420’si geçerli, 5’i geçersiz olmak üzere toplam 425 oy kullanılmıştır.

Geçerli olan 420 oyun 234’ünü alan meslektaşlarımız  Sayın Bayram DOĞAN ve Sayın M. Metin KORKMAZ Meclis Üyeliğine, Sayın Serdar KESKİN ve Sayın Şah İsmail YALÇINKAYA Meclis Yedek Üyeliğine ve Sayın Servet TURAN Komite Üyeliğine girmeye hak kazanmıştır.

 Ayrıca Sayın Selçuk SÜRAL, Sayın Cuma ALP, Sayın Uğur Gülek BALTA, Sayın Mehmet Hanefi YILMAZ ve Sayın Nevzat SUDEMİR meslektaşlarımızda 25 no’lu komitemizin yedek üyeliklerine seçilmişlerdir.

Önümüzdeki dönem Gümrük Müşavirliği mesleğimizi İTO’da temsil edecek olan değerli meslektaşlarımızı tebrik eder,  başarılar diler, mesleğimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Saygılarımızla,

İGMD Yönetim Kurulu