Firmamızca Alınan Coranavirüs Tedbirleri Hk.Lutfen Resimleri Goruntuleyiniz
Lutfen Resimleri Goruntuleyiniz

 

Lutfen Resimleri Goruntuleyiniz

İLGİLİ SEKTÖR:  Genel
 

Konu:  Firmamızca Alınan Coranavirüs Tedbirleri Hk.

Duyuru Özeti:

Değerli Paydaşlarımız,


Subaşı Gümrük Müşavirliği olarak gerek çalışanlarımızın güvenliği, gerekse de sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerin devamlılığını sağlamak adına şirketimizce bir dizi adımlar atılmış, gelişen durumlar göz önünde bulundurularak da yeni adımlar atılmaya devam edilmektedir.


Bu kapsamda çalışma alanlarımızda her türlü hijyen tedbiri alınmış, sosyal mesafeyi azaltmak adına dönüşümlü çalışmadan, evden çalışmaya, toplantıların azaltılmasından, vermiş olduğumuz hizmetlerin online platformlara taşınmasına kadar bir dizi önlem hayata geçirilmiştir.


Bunun yanı sıra, İçişleri Bakanlığı’nın Talimatı doğrultusunda; Gümrük İdarelerinde iş takibi yapan saha çalışanlarımızın da zorunlu haller dışında gümrüklü sahada bulunmamaları gerekmektedir.


Çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızın güvenliğini gözeterek, vermiş olduğumuz hizmetlerin aksamaması yönünde gayret göstermekteyiz. Bu olağanüstü süreçte almakta olduğumuz tedbirlerin ve elimizde olmayan sebeplerden kaynaklanabilecek olası aksamalar için anlayışınıza sığınırız. 


Sağlıklı Günler Dileriz.


Saygılarımızla,
Mevzuat Servisi

Duyurumuz ile ilgili görüş ve sorularınız için: 
mevzuat@subasi.net