“Bisikletlerde Kullanılan Lastikler ile Muhtelif Aksam Parçalar” Tanımlı Ürünlere Nihai Gözden Geçirme Soruşturması Açılması Hk.Lutfen Resimleri Goruntuleyiniz
Lutfen Resimleri Goruntuleyiniz

 

Lutfen Resimleri Goruntuleyiniz

İLGİLİ SEKTÖR:  Bisiklet & Motorsiklet
 

Konu:  “Bisikletlerde Kullanılan Lastikler ile Muhtelif Aksam Parçalar” Tanımlı Ürünlere Nihai Gözden Geçirme Soruşturması Açılması Hk.

Duyuru Özeti:
 

Aşağıda detaylarına yer verilen  Çin Halk Cumhuriyeti, Endonezya Cumhuriyeti, Hindistan Cumhuriyeti, Malezya ve Tayland Krallığı menşeli ürünlere, üretici bazında değişen oranlarda dampinge karşı kesin önlem uygulanmaktadır.

Yerli üretim dalının başvurusu üzerine uygulanan dampinge karşı önlemin yürürlükten kalkması halinde dampingin ve zararın devam etmesi veya yeniden meydana gelmesinin muhtemel olduğuna dair yeterli delillerin bulunduğu anlaşıldığından, yürürlükte bulunan dampinge karşı kesin önlemlere ilişkin olarak bir  nihai gözden geçirme soruşturması açılmasına karar verilmiştir.
 
Soruşturmaya taraf olmak isteyen ilgililerin konuya ilişkin görüşlerini belirlenen sürelerde sunmaları gerekmektedir.

Ürünlere uygulanmakta olan mevcut önlemler yukarıdaki gibi olup, meri önlem soruşturma sonuçlanana kadar yürürlükte kalmaya devam edecektir.

Konuya ilişkin düzenlemeye ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Saygılarımızla,
Mevzuat Servisi

Duyurumuz ile ilgili görüş ve sorularınız için: 
mevzuat@subasi.net