7. Sahtecilikle ve Korsanla Mücadele Global Kongresi“Sahtecilikle ve Korsanla Mücadele Global Kongresi”nin yedinci toplantısı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığının ev sahipliğinde ve T.C. Başbakanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde 24-26 Nisan 2013 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecektir.

Kongre; Uluslararası Markalar Birliği (INTA) ve Milletlerarası Ticaret Odası/Sahtecilik ve Korsanlığın Durdurulması için İş Dünyası Eylemi’nin (ICC/BASCAP) desteği ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın ev sahipliğinde Dünya Gümrük Örgütü (DGÖ), Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO) ve İnterpol ile birlikte düzenlenecek.

Üst düzey 1000’den fazla katılımcıyı bir araya toplayacak olan kongreye, bakanlar ve politika yapıcılar, iş dünyasının liderleri, kıdemli kamu ve kolluk görevlileri, yargıç ve avukatlar, tüketici grupları, akademisyenler ile güvenlik ve sahtecilikle mücadele alanında kıdemli karar alıcılar, marka sahipleri, marka danışmanları, uzman müfettişler, hükümetler arası kuruluşlar ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katılacak.

Dünya Gümrük Örgütü Genel Sekreteri Kunio Mikuriya; Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü Genel Direktörü Francis Gurry; İnterpol Genel Sekreteri Ronald Noble; Uluslararası Markalar Birliği 2013 Yılı Başkanı Toe Su Aung ve Milletlerarası Ticaret Odası/Sahtecilik ve Korsanlığın Durdurulması için İş Dünyası Eylemi Eş Başkanı Shelley Duggan, kongreye konuşmacı olarak katılacak.


Detaylı bilgi için:

http://www.igmd.org/tumhaber/haber/28922-7-sahtecilikle-ve-korsanla-mucadele-global-kongresi.html